Oops! Sorry!!


This site doesn't support Internet Explorer. Please use a modern browser like Chrome, Firefox or Edge.

Kes on Elle Muuga?

Ettevõtluse ÄRI SISEKASVU SÜSTEEMI ekspert, konsultant ja koolitaja ning kahe sirguva poja ema.

Konsultandi, koolitaja ja mentorina olen jõudnud arusaamisele, et väga paljudel ettevõtjatel puudub n-ö suure pildi nägemiseks süsteem või mehhanism, mis näitaks nii äri nõrku külgi kui ka tugevusi ning aitaks kiiremini eesmärke ja ettevõtte kasvu saavutada.

Koolitan erineva tegevusvaldkonna ärijuhte nende ettevõtete kasvatamiseks. Aitan koostada toimivaid tegevusplaane ning õpetan teisi inimesi samm-sammult edu märkama ja saavutama.

Selleks olen välja töötanud ÄRI SISEKASVU SÜSTEEMI, mis sisaldab seitsme teema hetkeolukorra hindamist ning tõhusa tegevusplaani teostumiseks vajalikke praktilisi samme. Need seitse teemat on väärtused, kommunikatsioon, eesmärgid, inimesed, protsessid, ressursid ja riskid.

Riskivaldkonnas olen vastava väljaõppesaanud maailma suurimalt kindlustusettevõttelt XL Group, kui töötasin suurettevõttes Saint-Gobain Group. Äri jätkusuutlikkuse plaane olen koostanud rohkem kui 20 erinevale üksusele nii Eestis kui ka Lätis.

Hariduselt olen jurist ning lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna.

Sain juba lapsepõlves maal elades ja suures peres kasvades osa raskest füüsilisest tööst ning õppisin ühte hoidma ja jagama. Töist karjääri alustasin enne ülikooli sekretärina.

Tänaseks olen ettevõtja ja nõustaja ning selleni jõudes töötanud palju aastaid erinevates ettevõtetes keskastme juhina. Viimane töökoht oli mul Saint-Gobain Grupis.

Olen erivajadusega last kasvatades jõudnud psühholoogia ja inimeste käitumise uurimiseni. Isiklik kogemus, kuidas raskustega toime tulla, on minust vorminud nõustaja, kes olen praegu. Tajun, kuidas teisi aidata ning millisel lihtsal viisil seljatada ka kõige keerulisemad probleemid. 

Koolitaja ja esinejana olen üles astunud JCI ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja koolitustel, temaatilistes tasku-häälingutes, Äripäeva raadios ning mitmetel teistel avalikel üritustel. Minu artikleid on avaldatud Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ajakirjas Teataja ja ajalehes Äripäev. Minu töökeelteks on eesti, inglise ja vene keel.

Anna endast märku ja teeme koos sinu ettevõtte igihaljaks, kasvõi lastele pärandatavaks!

Tagasi kodulehele
Broneeri tasuta 30 min Ellega